216 партии за изтегляне.pgn

Списък на отборите

България, Хърватия, Франция, Германия, Литва,
Холандия, Полша-1, Полша-2, Русия, Испания, Турция, Украйна, Англия.


Участници

1. фамилия, име, 2. народност, 3. ело, 4. Година на раждане

България

1* IM Nizam, Rasim BUL BUL 2185 M 1971
2* Todorov, Aleksandar BUL BUL 1951 M 1963
3* Georgiev, Yordan Kirilov BUL BUL 1710 M 1955
4* Ilieva, Gabriela BUL BUL 1510 K 2000

Хърватия

1* Cajzler, Hinko CRO CRO 2099 M 1947
2* Pripic, Milan CRO CRO 0 M 
3* Began, Branko CRO CRO 1836 M 1978
4* Drazetic, Novica CRO CRO 1621 M 1985

Франция

1* Deville, Olivier FRA FRA 1849 M 1963
2* Sojka, Bernard FRA FRA 1755 M 1952
3* Baue, Michel FRA FRA 1700 M 1950
4* Siret, Bernard FRA FRA 1712 M 1955

Германия

1* FM Mueller, Oliver GER GER 2266 M 1969
2* Eichstaedt, Mirko GER GER 2241 M 1997
3* Mueller, Thorsten GER GER 2123 M 1974
4* Schulz, Gert GER GER 1999 M 1964
5 CM Schellmann, Frank GER GER 2068 M 1971

Литва

1* FM Rositsan, Boris LTU LTU 2091 M 1946
2* Grybas, Gintaras LTU LTU 2012 M 1971
3* Novikovas, Anatolijus LTU LTU 1856 M 1966
4* Slusnys, Evaldas LTU LTU 1888 M 1971

Холандия

1* Van Loy, Rick NED NED 1899 M 1968
2* Harnandan, Sergio NED NED 1897 M 1985
3* Van Duuren, Louis NED NED 1890 M 1944
4* Gundogmus, Alaettin NED NED 1590 M 1970

Полша-1

1* GM Tazbir, Marcin POL POL 2524 M 1988
2* Mackowiak, Marek POL POL 2161 M 1958
3* Czajkowski, Adam POL POL 2151 M 1998
4* Suder, Ryszard POL POL 2142 M 1957
5 FM Zoltek, Tadeusz POL POL 2148 M 1937

Полша-2

1* Pawelec, Bartosz POL POL 2116 M 1979
2* Barnowski, Sylwester POL POL 1889 M 1979
3* Chojnowski, Marcin POL POL 1983 M 1978
4* Zarow, Zdzislaw POL POL 1849 M 1937
5 Sargalski, Andrzej POL POL 1835 M 1955

Русия

1* IM Pakhomov, Alexey RUS RUS 2338 M 1974
2* FM Babarykin, Stanislav RUS RUS 2372 M 1994
3* IM Meshkov, Yuri A. RUS RUS 2350 M 1950
4* FM Komissarov, Alexey RUS RUS 2257 M 1987
5 Suslov, Evgeniy RUS RUS 2221 M 1986

Испания

1* Palacios Perez, Manuel ESP ESP 2163 M 1968
2* Fernandez Felguera, Agustin ESP ESP 1854 M 1997
3* Draghici Flutur, Gavril ESP ESP 2094 M 1970
4* Clemente Llamero, Roberto ESP ESP 2162 M 1975
5 Saez Gabikagogeaskoa, Oscar ESP ESP 2042 M 1963

Турция

1* Aksu, Mumin TUR TUR 1781 M 1953
2* Ev, Emre TUR TUR 1375 M 1991
3* Vural, Levent TUR TUR 0 M 1976
4* Donmez, Unal TUR TUR 1827 M 1990
5 Karakoseli, Sefik TUR TUR 0 M 1976

Украйна

1* IM Tuka, Oleg UKR UKR 2429 K 1980
2* CM Grigorchuk, Sergey UKR UKR 2267 M 1978
3* FM Wassin, Sergej UKR UKR 2298 M 1957
4* Kolpakov, Vladyslav UKR UKR 1944 M 1995
5 Shepelev, Igor UKR UKR 2021 M 1958

Англия

1   Armstrong, Bill GBR GBR 0 M 
2   Hilton, Steven GBR GBR 0 M 
3   Gordon, Phil GBR GBR 0 M 
4 Whittle, Les V GBR GBR 1771 M 1939
5 Whitehouse, B Guy GBR GBR 0 M 1965

 

Крайно класиране след 9 кръга
1. Полша-1 18
2. Украйна 14
3. Русия 14
4-5. Испания, Германия 13
6-9. Литва, България, Полша-2, турция 7
10. Хърватия 6
11-12. Франция, Холандия 5
13. Англия 3.