Индекс на статията

Румъния-2016: Първо световно индивидуално първенство за незрящи.

Дата на провеждане: 3 - 12 октомври. Организатор: Международната спортна асоциация на слепите (ibsa). Турнира ще бъде проведен по Швейцарска система в девет кръга.

Контрола за игра: 90 минути за 40 хода плюс 30 минути до края.

Партиите започват от 15.30 часа. Почивен ден: 7 октомври.

Среден Рейтинг: 1896.

130 партии за изтегляне

Място на провеждане: Caciulata (Калиманещ), който е окръжен град разположен в район Олтения с административен център град Ръмнику (119 581 жители).

Участват 3 жени обозначени в стартовия списък с w.


Стартов лист
Звание, фамилия, име, народност, ело, клуб
1 IM Tuka Oleg UKR 2423
2 CM Grigorchuk Sergey UKR 2284
3 FM Wassin Sergej UKR 2277
4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov UKR 2227 w
5 IM Nizam Rasim BUL 2209
6 Clemente Llamero Roberto ESP 2173
7 FM Pribeanu Mihail-Dacian ROU 2130 Cs Sah Club Galati
8 Draghici Flutur Gavril ESP 2109
9 Akman Adi ISR 2067
10 Shepelev Igor UKR 2046
11 Mlacnik Franc SLO 2029
12 Kolpakov Vladyslav UKR 2019
13 Znuderl Matej SLO 2016
14 Olivera Gutierrez Albert ESP 1998
15 Zanoletty Garcia David ESP 1988
16 AIM Vaduva Emil-Peter ROU 1937 Cs Universitar Sibiu
17 I Bursuc Mihai ROU 1915 Clubul De Sah Al An Bucuresti
18 I Morariu Ionel ROU 1904 Cs Mediator Giarmata Vii
19 I Nistor Mihai ROU 1897 Clubul De Sah Al An Bucuresti
20 Mlacnik Janez SLO 1857
21 Mikulec Martin SVK 1840
22 Martinez Colomar Alejandro ESP 1804
23 I Strete Ciprian-Iulian ROU 1772 Cs Maris 2003 Targu Mures
24 Iosif Cornel ROU 1766 Cs Vointa Buzau
25 Carapit Vasile ROU 1758 Clubul De Sah Al An Bucuresti
26 Marchidan Costica ROU 1723 Clubul De Sah Al An Bucuresti
27 Tupilusi Tudorel ROU 1660 Cs Botosani
28 Ilieva Gabriela BUL 1568 w
29 Kaliner Arik ISR 1549
30 Horbalova Ivana SVK 1282 w
31 ah Al An Bucuresti
26 I Marchidan Costica 1222481 ROU 1723 Clubul De Sah Al An Bucuresti
27 I Tupilusi Tudorel 1209132 ROU 1660 Cs Botosani
28 Ilieva Gabriela 2917548 BUL 1568 w
29 Kaliner Arik 2830914 ISR 1549
30 Horbalova Ivana 14930579 SVK 1282 w
31 ah Al An Bucuresti
26 I Marchidan Costica 1222481 ROU 1723 Clubul De Sah Al An Bucuresti
27 I Tupilusi Tudorel 1209132 ROU 1660 Cs Botosani
28 Ilieva Gabriela 2917548 BUL 1568 w
29 Kaliner Arik 2830914 ISR 1549
30 Horbalova Ivana 14930579 SVK 1282 w
31 Crymsky Eliezer 2822679 ISR 0

 

Резултати: 1 Кръг на 2016/10/03 в 15.30
1 16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 0 0 - 1 0 IM Tuka Oleg 2423 1
2 2 CM Grigorchuk Sergey 2284 0 1 - 0 0 I Bursuc Mihai 1929 17
3 18 I Morariu Ionel 1904 0 0 - 1 0 FM Wassin Sergej 2277 3
4 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 0 1 - 0 0 I Nistor Mihai 1897 19
5 20 Mlacnik Janez 1857 0 0 - 1 0 IM Nizam Rasim 2209 5
6 6 Clemente Llamero Roberto 2173 0 ? - ? 0 Mikulec Martin 1840 21
7 22 Martinez Colomar Alejandro 1804 0 0 - 1 0 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 7
8 8 Draghici Flutur Gavril 2109 0 1 - 0 0 I Strete Ciprian-Iulian 1793 23
9 24 II Iosif Cornel 1766 0 ? - ? 0 Akman Adi 2067 9
10 10 Shepelev Igor 2046 0 1 - 0 0 I Carapit Vasile 1758 25
11 26 I Marchidan Costica 1723 0 0 - 1 0 Mlacnik Franc 2029 11
12 12 Kolpakov Vladyslav 2019 0 1 - 0 0 I Tupilusi Tudorel 1660 27
13 28 Ilieva Gabriela 1568 0 0 - 1 0 Znuderl Matej 2016 13
14 14 Olivera Gutierrez Albert 1998 0 1 - 0 0 Kaliner Arik 1549 29
15 30 Horbalova Ivana 1282 0 0 - 1 0 Zanoletty Garcia David 1988 15
16 31 Crymsky Eliezer 0 0 1 свободен

Жребий за 2 Кръг на 2016/10/04 в 15.30

1 1 IM Tuka Oleg 2423 1 1 Shepelev Igor 2046 10
2 11 Mlacnik Franc 2029 1 1 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
3 3 FM Wassin Sergej 2277 1 1 Kolpakov Vladyslav 2019 12
4 13 Znuderl Matej 2016 1 1 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
5 5 IM Nizam Rasim 2209 1 1 Olivera Gutierrez Albert 1998 14
6 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 1 1 Crymsky Eliezer 0 31
7 15 Zanoletty Garcia David 1988 1 1 Draghici Flutur Gavril 2109 8
8 9 Akman Adi 2067 ? ? Clemente Llamero Roberto 2173 6
9 21 Mikulec Martin 1840 ? ? II Iosif Cornel 1766 24
10 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 0 0 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
11 17 I Bursuc Mihai 1929 0 0 I Marchidan Costica 1723 26
12 25 I Carapit Vasile 1758 0 0 I Morariu Ionel 1904 18
13 19 I Nistor Mihai 1897 0 0 Ilieva Gabriela 1568 28
14 27 I Tupilusi Tudorel 1660 0 0 Mlacnik Janez 1857 20
15 29 Kaliner Arik 1549 0 0 Martinez Colomar Alejandro 1804 22
16 30 Horbalova Ivana 1282 0 0 свободен


Жребий за 2 Кръг на 2016/10/04 в 15.30

1 1 IM Tuka Oleg 2423 1 1 Shepelev Igor 2046 10
2 11 Mlacnik Franc 2029 1 1 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
3 3 FM Wassin Sergej 2277 1 1 Kolpakov Vladyslav 2019 12
4 13 Znuderl Matej 2016 1 1 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
5 5 IM Nizam Rasim 2209 1 1 Olivera Gutierrez Albert 1998 14
6 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 1 1 Crymsky Eliezer 0 31
7 15 Zanoletty Garcia David 1988 1 1 Draghici Flutur Gavril 2109 8
8 9 Akman Adi 2067 ? ? Clemente Llamero Roberto 2173 6
9 21 Mikulec Martin 1840 ? ? II Iosif Cornel 1766 24
10 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 0 0 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
11 17 I Bursuc Mihai 1929 0 0 I Marchidan Costica 1723 26
12 25 I Carapit Vasile 1758 0 0 I Morariu Ionel 1904 18
13 19 I Nistor Mihai 1897 0 0 Ilieva Gabriela 1568 28
14 27 I Tupilusi Tudorel 1660 0 0 Mlacnik Janez 1857 20
15 29 Kaliner Arik 1549 0 0 Martinez Colomar Alejandro 1804 22
16 30 Horbalova Ivana 1282 0 0 свободен

Резултати за 2. Кръг на 2016/10/04 в 15.30

1 1 IM Tuka Oleg 2423 1 ? - ? 1 Shepelev Igor 2046 10
2 11 Mlacnik Franc 2029 1 0 - 1 1 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
3 3 FM Wassin Sergej 2277 1 ? - ? 1 Kolpakov Vladyslav 2019 12
4 13 Znuderl Matej 2016 1 0 - 1 1 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
5 5 IM Nizam Rasim 2209 1 0 - 1 1 Olivera Gutierrez Albert 1998 14
6 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 1 1 - 0 1 Crymsky Eliezer 0 31
7 15 Zanoletty Garcia David 1988 1 ? - ? 1 Draghici Flutur Gavril 2109 8
8 9 Akman Adi 2067 ? ? - ? ? Clemente Llamero Roberto 2173 6
9 21 Mikulec Martin 1840 ? 1 - 0 ? II Iosif Cornel 1766 24
10 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 0 0 - 1 0 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
11 17 I Bursuc Mihai 1929 0 ? - ? 0 I Marchidan Costica 1723 26
12 25 I Carapit Vasile 1758 0 1 - 0 0 I Morariu Ionel 1904 18
13 19 I Nistor Mihai 1897 0 1 - 0 0 Ilieva Gabriela 1568 28
14 27 I Tupilusi Tudorel 1660 0 0 - 1 0 Mlacnik Janez 1857 20
15 29 Kaliner Arik 1549 0 0 - 1 0 Martinez Colomar Alejandro 1804 22
16 30 Horbalova Ivana 1282 0 1 свободен


Резултати за 3. Кръг на 2016/10/05 в 15.30

1 2 CM Grigorchuk Sergey 2284 2 1 - 0 2 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 7
2 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 2 0 - 1 2 Olivera Gutierrez Albert 1998 14
3 12 Kolpakov Vladyslav 2019 1? 0 - 1 1? IM Tuka Oleg 2423 1
4 10 Shepelev Igor 2046 1? ? - ? 1? FM Wassin Sergej 2277 3
5 8 Draghici Flutur Gavril 2109 1? 1 - 0 1? Mikulec Martin 1840 21
6 5 IM Nizam Rasim 2209 1 0 - 1 1? Zanoletty Garcia David 1988 15
7 6 Clemente Llamero Roberto 2173 1 ? - ? 1 I Nistor Mihai 1897 19
8 20 Mlacnik Janez 1857 1 1 Akman Adi 2067 9
9 22 Martinez Colomar Alejandro 1804 1 1 Mlacnik Franc 2029 11
10 31 Crymsky Eliezer 0 1 0 - 1 1 Znuderl Matej 2016 13
11 16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 1 1 - 0 1 Horbalova Ivana 1282 30
12 26 I Marchidan Costica 1723 ? ? - ? 1 I Carapit Vasile 1758 25
13 24 II Iosif Cornel 1766 ? ? I Bursuc Mihai 1929 17
14 18 I Morariu Ionel 1904 0 ? - ? 0 I Tupilusi Tudorel 1660 27
15 28 Ilieva Gabriela 1568 0 1 - 0 0 I Strete Ciprian-Iulian 1793 23
16 29 Kaliner Arik 1549 0 1 свободен

Подробно класиране след кръг 3

1 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 27w1 18b1 9w1 3,0 0,0 3,50 3,5 2828
2 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 23w1 17b1 7b1 3,0 0,0 3,50 3,5 2795
3 IM Tuka Oleg 2423 UKR 11b1 6w? 14b1 2,5 0,0 4,50 5,5 2272
4 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 31w1 5b? 15w1 2,5 0,0 2,75 4,0 2147
5 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 21b1 4w? 17b1 2,5 0,0 2,75 4,0 2140
6 Shepelev Igor 2046 UKR 16w1 3b? 8w? 2,0 0,0 3,75 6,0 2278
7 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 13w1 10b1 2w0 2,0 0,0 3,50 6,5 2095
8 FM Wassin Sergej 2277 UKR 29b1 14w? 6b? 2,0 0,0 2,25 4,0 2115
9 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 24b1 22w1 1b0 2,0 0,0 1,50 4,5 0
10 Znuderl Matej 2016 SLO 26b1 7w0 22b1 2,0 0,0 1,50 3,5 0
11 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 3w0 31b1 21w1 2,0 0,0 0,50 3,0 1958
12 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 15w? 20b? 13w? 1,5 0,0 2,00 4,0 1935
13 I Nistor Mihai 1897 ROU 7b0 26w1 12b? 1,5 0,0 1,75 4,5 1989
14 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 30w1 8b? 3w0 1,5 0,0 1,50 5,0 2120
15 Mikulec Martin 1840 SVK 12b? 28w1 4b0 1,5 0,0 1,25 4,5 2016
16 I Carapit Vasile 1758 ROU 6b0 29w1 19b? 1,5 0,0 1,00 3,5 1891
17 IM Nizam Rasim 2209 BUL 25b1 2w0 5w0 1,0 0,0 1,00 6,5 1823
18 Mlacnik Franc 2029 SLO 19b1 1w0 24b 1,0 0,0 1,00 5,0 0
19 I Marchidan Costica 1723 ROU 18w0 27b? 16w? 1,0 0,0 1,00 3,0 1780
20 Akman Adi 2067 ISR 28b? 12w? 25b 1,0 0,0 1,00 3,0 0
21 Horbalova Ivana 1282 SVK 5w0 -1 11b0 1,0 0,0 0,50 5,0 0
22 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 9b0 10w0 1,0 0,0 0,50 5,0 0
23 Kaliner Arik 1549 ISR 2b0 24w0 -1 1,0 0,0 0,50 4,0 0
24 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 9w0 23b1 18w 1,0 0,0 0,50 3,5 0
25 Mlacnik Janez 1857 SLO 17w0 30b1 20w 1,0 0,0 0,50 2,5 0
26 Ilieva Gabriela 1568 BUL 10w0 13b0 31w1 1,0 0,0 0,00 3,5 1777
27 I Bursuc Mihai 1929 ROU 1b0 19w? 28b 0,5 0,0 0,50 4,5 0
28 II Iosif Cornel 1766 ROU 20w? 15b0 27w 0,5 0,0 0,50 3,0 0
29 I Morariu Ionel 1904 ROU 8w0 16b0 30w? 0,5 0,0 0,25 4,0 1625
30 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 14b0 25w0 29b? 0,5 0,0 0,25 3,0 1654
31 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 4b0 11w0 26b0 0,0 0,0 0,00 5,5 1069


Жребий за 4. Кръг на 2016/10/06 в 15.30

1 14 Olivera Gutierrez Albert 1998 3 3 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
2 1 IM Tuka Oleg 2423 2? 2? Draghici Flutur Gavril 2109 8
3 15 Zanoletty Garcia David 1988 2? 2 FM Wassin Sergej 2277 3
4 9 Akman Adi 2067 2 2 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
5 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 2 2 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
6 13 Znuderl Matej 2016 2 2 Shepelev Igor 2046 10
7 25 I Carapit Vasile 1758 1? 1? Clemente Llamero Roberto 2173 6
8 11 Mlacnik Franc 2029 1? 1? I Nistor Mihai 1897 19
9 21 Mikulec Martin 1840 1? 1? Kolpakov Vladyslav 2019 12
10 17 I Bursuc Mihai 1929 1? 1? Martinez Colomar Alejandro 1804 22
11 29 Kaliner Arik 1549 1 1 IM Nizam Rasim 2209 5
12 30 Horbalova Ivana 1282 1 1 Mlacnik Janez 1857 20
13 31 Crymsky Eliezer 0 1 1 I Marchidan Costica 1723 26
14 18 I Morariu Ionel 1904 ? 1 Ilieva Gabriela 1568 28
15 27 I Tupilusi Tudorel 1660 ? ? II Iosif Cornel 1766 24
16 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 0 0 свободен

Резултати за 4. Кръг на 2016/10/06 в 15.30

1 14 Olivera Gutierrez Albert 1998 3 ? - ? 3 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
2 1 IM Tuka Oleg 2423 2? ? - ? 2? Draghici Flutur Gavril 2109 8
3 15 Zanoletty Garcia David 1988 2? 0 - 1 2 FM Wassin Sergej 2277 3
4 9 Akman Adi 2067 2 1 - 0 2 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
5 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 2 1 - 0 2 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
6 13 Znuderl Matej 2016 2 ? - ? 2 Shepelev Igor 2046 10
7 25 I Carapit Vasile 1758 1? 0 - 1 1? Clemente Llamero Roberto 2173 6
8 11 Mlacnik Franc 2029 1? 1 - 0 1? I Nistor Mihai 1897 19
9 21 Mikulec Martin 1840 1? 0 - 1 1? Kolpakov Vladyslav 2019 12
10 17 I Bursuc Mihai 1929 1? 1 - 0 1? Martinez Colomar Alejandro 1804 22
11 29 Kaliner Arik 1549 1 0 - 1 1 IM Nizam Rasim 2209 5
12 30 Horbalova Ivana 1282 1 0 - 1 1 Mlacnik Janez 1857 20
13 31 Crymsky Eliezer 0 1 0 - 1 1 I Marchidan Costica 1723 26
14 18 I Morariu Ionel 1904 ? 0 - 1 1 Ilieva Gabriela 1568 28
15 27 I Tupilusi Tudorel 1660 ? 0 - 1 ? II Iosif Cornel 1766 24
16 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 0 1 свободен


Резултати за 5. Кръг на 2016/10/08 в 15.30

1 2 CM Grigorchuk Sergey 2284 3? 1 - 0 3 IM Tuka Oleg 2423 1
2 8 Draghici Flutur Gavril 2109 3 ? - ? 3? Olivera Gutierrez Albert 1998 14
3 3 FM Wassin Sergej 2277 3 ? - ? 3 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 7
4 10 Shepelev Igor 2046 2? 1 - 0 3 Akman Adi 2067 9
5 6 Clemente Llamero Roberto 2173 2? 1 - 0 2? Znuderl Matej 2016 13
6 15 Zanoletty Garcia David 1988 2? 1 - 0 2? Mlacnik Franc 2029 11
7 12 Kolpakov Vladyslav 2019 2? 1 - 0 2? I Bursuc Mihai 1929 17
8 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 2 1 - 0 2 Mlacnik Janez 1857 20
9 26 I Marchidan Costica 1723 2 0 - 1 2 IM Nizam Rasim 2209 5
10 16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 2 1 - 0 2 Ilieva Gabriela 1568 28
11 19 I Nistor Mihai 1897 1? ? - ? 1? I Carapit Vasile 1758 25
12 22 Martinez Colomar Alejandro 1804 1? 1 - 0 1? Mikulec Martin 1840 21
13 24 II Iosif Cornel 1766

Подробно класиране след кръг 5

1 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 15w1 16b1 6w1 2b? 10w1 8b 4,5 0,0 13,50 9,0 2467
2 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 27w1 13b1 12b1 1w? 7b? 9w 4,0 0,0 11,00 9,5 2316
3 FM Wassin Sergej 2277 UKR 28b1 9w? 4b? 5b1 6w? 7w 3,5 0,0 9,75 10,5 2165
4 Shepelev Igor 2046 UKR 21w1 10b? 3w? 17b? 11w1 13b 3,5 0,0 9,50 8,5 2257
5 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 24b1 7w? 13b1 3w0 16w1 6b 3,5 0,0 8,25 9,0 2130
6 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 18b1 31w1 1b0 14w1 3b? 5w 3,5 0,0 7,75 9,0 2169
7 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 30w1 5b? 26w1 10b? 2w? 3b 3,5 0,0 7,75 8,0 2157
8 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 26w? 11b? 19w? 21b1 17w1 1w 3,5 0,0 7,75 6,5 2065
9 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 29w1 3b? 10w0 26b1 15w1 2b 3,5 0,0 7,25 7,0 2175
10 IM Tuka Oleg 2423 UKR 14b1 4w? 9b1 7w? 1b0 12w 3,0 0,0 10,00 10,5 2150
11 Akman Adi 2067 ISR 20b? 8w? 23b1 12w1 4b0 14w 3,0 0,0 7,75 8,5 2086
12 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 19w1 17b1 2w0 11b0 23w1 10b 3,0 0,0 6,50 7,5 2039
13 IM Nizam Rasim 2209 BUL 23b1 2w0 5w0 27b1 22b1 4w 3,0 0,0 5,00 7,5 1895
14 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 10w0 30b1 24w1 6b0 25w1 11b 3,0 0,0 4,00 6,0 1910
15 I Bursuc Mihai 1929 ROU 1b0 22w? 20b1 18w1 9b0 16b 2,5 0,0 5,50 8,0 1919
16 Mlacnik Franc 2029 SLO 22b1 1w0 18b? 19w1 5b0 15w 2,5 0,0 5,25 8,0 1939
17 Znuderl Matej 2016 SLO 25b1 12w0 31b1 4w? 8b0 18w 2,5 0,0 4,25 8,5 1917
18 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 6w0 27b1 16w? 15b0 26w1 17b 2,5 0,0 3,75 6,5 1894
19 I Nistor Mihai 1897 ROU 12b0 25w1 8b? 16b0 21w? 24w 2,0 0,0 4,75 7,5 1879
20 II Iosif Cornel 1766 ROU 11w? 26b0 15w0 29b1 27w? 25b 2,0 0,0 3,50 5,5 1737
21 I Carapit Vasile 1758 ROU 4b0 28w1 22b? 8w0 19b? 29w 2,0 0,0 3,00 7,5 1877
22 I Marchidan Costica 1723 ROU 16w0 15b? 21w? 31b1 13w0 23b 2,0 0,0 2,75 7,0 1788
23 Mlacnik Janez 1857 SLO 13w0 29b1 11w0 24b1 12b0 22w 2,0 0,0 2,50 7,5 1817
24 Horbalova Ivana 1282 SVK 5w0 -1 14b0 23w0 30b+ 19b 2,0 0,0 2,00 6,5 1125
25 Ilieva Gabriela 1568 BUL 17w0 19b0 30w1 28b1 14b0 20w 2,0 0,0 2,00 5,5 1836
26 Mikulec Martin 1840 SVK 8b? 20w1 7b0 9w0 18b0 -0 1,5 0,0 3,75 9,5 1825
27 Kaliner Arik 1549 ISR 2b0 18w0 -1 13w0 20b? 28w 1,5 0,0 2,00 7,5 1622
28 I Morariu Ionel 1904 ROU 3w0 21b0 29w? 25w0 -1 27b 1,5 0,0 1,75 5,5 1494
29 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 9b0 23w0 28b? 20w0 31w1 21b 1,5 0,0 1,00 5,0 1565
30 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 7b0 14w0 25b0 -1 24w- 31w 1,0 0,0 1,00 7,0 1069
31 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 6b0 17w0 22w0 29b0 30b 1,0 0,0 0,50 6,5 1081


Резултати за 6. Кръг на 2016/10/09 в 15.30

1 6 Clemente Llamero Roberto 2173 3? ? - ? 4? CM Grigorchuk Sergey 2284 2
2 14 Olivera Gutierrez Albert 1998 4 ? - ? 3? Kolpakov Vladyslav 2019 12
3 3 FM Wassin Sergej 2277 3? 1 - 0 3? Draghici Flutur Gavril 2109 8
4 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 3? 1 - 0 3? Zanoletty Garcia David 1988 15
5 5 IM Nizam Rasim 2209 3 0 - 1 3? Shepelev Igor 2046 10
6 1 IM Tuka Oleg 2423 3 ? - ? 3 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4
7 9 Akman Adi 2067 3 1 - 0 3 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
8 11 Mlacnik Franc 2029 2? 1 - 0 2? I Bursuc Mihai 1929 17
9 13 Znuderl Matej 2016 2? 0 - 1 2? Martinez Colomar Alejandro 1804 22
10 19 I Nistor Mihai 1897 2 1 - 0 2 Horbalova Ivana 1282 30
11 20 Mlacnik Janez 1857 2 1 - 0 2 I Marchidan Costica 1723 26
12 28 Ilieva Gabriela 1568 2 1 - 0 2 II Iosif Cornel 1766 24
13 25 I Carapit Vasile 1758 2 ? - ? 1? I Tupilusi Tudorel 1660 27
14 29 Kaliner Arik 1549 1? 0 - 1 1? I Morariu Ionel 1904 18
15 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 1 1 - 0 1 Crymsky Eliezer 0 31
16 21 Mikulec Martin 1840 1? 1 свободен

Подробно класиране след кръг 6

1 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 20w1 13b1 5w1 4b? 9w1 7b? 2w 5,0 0,0 18,25 15,5 2386
2 FM Wassin Sergej 2277 UKR 24b1 8w? 3b? 12b1 5w? 11w1 1b 4,5 0,0 15,50 15,5 2225
3 Shepelev Igor 2046 UKR 23w1 9b? 2w? 22b? 6w1 16b1 4w 4,5 0,0 14,75 13,0 2318
4 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 30w1 16b1 10b1 1w? 11b? 8w? 3b 4,5 0,0 13,75 14,0 2259
5 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 14b1 31w1 1b0 17w1 2b? 12w1 6b 4,5 0,0 12,75 14,5 2206
6 Akman Adi 2067 ISR 25b? 7w? 19b1 10w1 3b0 17w1 5w 4,0 0,0 12,50 13,5 2125
7 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 21w? 6b? 15w? 23b1 22w1 1w? 8b 4,0 0,0 12,00 12,0 2102
8 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 27w1 2b? 9w0 21b1 20w1 4b? 7w 4,0 0,0 11,00 12,5 2146
9 IM Tuka Oleg 2423 UKR 17b1 3w? 8b1 11w? 1b0 10w? 12b 3,5 0,0 12,75 15,5 2160
10 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 15w1 22b1 4w0 6b0 19w1 9b? 13w 3,5 0,0 10,25 13,5 2100
11 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 28w1 12b? 21w1 9b? 4w? 2b0 14w 3,5 0,0 9,75 13,5 2110
12 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 29b1 11w? 16b1 2w0 13w1 5b0 9w 3,5 0,0 9,25 14,5 2062
13 Mlacnik Franc 2029 SLO 26b1 1w0 14b? 15w1 12b0 20w1 10b 3,5 0,0 9,25 12,5 1995
14 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 5w0 30b1 13w? 20b0 21w1 22b1 11b 3,5 0,0 7,25 10,5 1972
15 I Nistor Mihai 1897 ROU 10b0 18w1 7b? 13b0 23w? 29w1 16b 3,0 0,0 7,25 12,5 1840
16 IM Nizam Rasim 2209 BUL 19b1 4w0 12w0 30b1 26b1 3w0 15w 3,0 0,0 6,00 13,0 1860
17 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 9w0 28b1 29w1 5b0 18w1 6b0 19w 3,0 0,0 6,00 12,5 1876
18 Ilieva Gabriela 1568 BUL 22w0 15b0 28w1 24b1 17b0 25w1 20b 3,0 0,0 6,00 9,5 1885
19 Mlacnik Janez 1857 SLO 16w0 27b1 6w0 29b1 10b0 26w1 17b 3,0 0,0 5,00 10,5 1861
20 I Bursuc Mihai 1929 ROU 1b0 26w? 25b1 14w1 8b0 13b0 18w 2,5 0,0 6,50 13,0 1881
21 Mikulec Martin 1840 SVK 7b? 25w1 11b0 8w0 14b0 -1 24w 2,5 0,0 6,00 13,0 1825
22 Znuderl Matej 2016 SLO 18b1 10w0 31b1 3w? 7b0 14w0 23b 2,5 0,0 5,75 14,0 1815
23 I Carapit Vasile 1758 ROU 3b0 24w1 26b? 7w0 15b? 27w? 22w 2,5 0,0 5,50 11,0 1844
24 I Morariu Ionel 1904 ROU 2w0 23b0 27w? 18w0 -1 30b1 21b 2,5 0,0 4,00 8,5 1613
25 II Iosif Cornel 1766 ROU 6w? 21b0 20w0 27b1 30w? 18b0 29w 2,0 0,0 4,50 9,5 1644
26 I Marchidan Costica 1723 ROU 13w0 20b? 23w? 31b1 16w0 19b0 28w 2,0 0,0 3,00 11,0 1716
27 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 8b0 19w0 24b? 25w0 31w1 23b? -0 2,0 0,0 2,75 9,5 1621
28 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 11b0 17w0 18b0 -1 29w- 31w1 26b 2,0 0,0 2,50 9,5 1069
29 Horbalova Ivana 1282 SVK 12w0 -1 17b0 19w0 28b+ 15b0 25b 2,0 0,0 2,00 11,0 1118
30 Kaliner Arik 1549 ISR 4b0 14w0 -1 16w0 25b? 24w0 31b 1,5 0,0 2,00 10,5 1570
31 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 5b0 22w0 26w0 27b0 28b0 30w 1,0 0,0 0,50 9,0 1063

Жребий за 7. Кръг на 2016/10/10 в 15.30

1 2 CM Grigorchuk Sergey 2284 5 4? FM Wassin Sergej 2277 3
2 10 Shepelev Igor 2046 4? 4? Olivera Gutierrez Albert 1998 14
3 9 Akman Adi 2067 4 4? FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 7
4 12 Kolpakov Vladyslav 2019 4 4 Clemente Llamero Roberto 2173 6
5 15 Zanoletty Garcia David 1988 3? 3? IM Tuka Oleg 2423 1
6 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 3? 3? Mlacnik Franc 2029 11
7 8 Draghici Flutur Gavril 2109 3? 3? Martinez Colomar Alejandro 1804 22
8 5 IM Nizam Rasim 2209 3 3 I Nistor Mihai 1897 19
9 16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 3 3 Mlacnik Janez 1857 20
10 17 I Bursuc Mihai 1929 2? 3 Ilieva Gabriela 1568 28
11 25 I Carapit Vasile 1758 2? 2? Znuderl Matej 2016 13
12 21 Mikulec Martin 1840 2? 2? I Morariu Ionel 1904 18
13 26 I Marchidan Costica 1723 2 2 I Strete Ciprian-Iulian 1793 23
14 24 II Iosif Cornel 1766 2 2 Horbalova Ivana 1282 30
15 31 Crymsky Eliezer 0 1 1? Kaliner Arik 1549 29
16 27 I Tupilusi Tudorel 1660 2 0 свободен

Подробно класиране след кръг 6

1 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 20w1 13b1 5w1 4b? 9w1 7b? 2w 5,0 0,0 18,25 15,5 2386
2 FM Wassin Sergej 2277 UKR 24b1 8w? 3b? 12b1 5w? 11w1 1b 4,5 0,0 15,50 15,5 2225
3 Shepelev Igor 2046 UKR 23w1 9b? 2w? 22b? 6w1 16b1 4w 4,5 0,0 14,75 13,0 2318
4 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 30w1 16b1 10b1 1w? 11b? 8w? 3b 4,5 0,0 13,75 14,0 2259
5 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 14b1 31w1 1b0 17w1 2b? 12w1 6b 4,5 0,0 12,75 14,5 2206
6 Akman Adi 2067 ISR 25b? 7w? 19b1 10w1 3b0 17w1 5w 4,0 0,0 12,50 13,5 2125
7 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 21w? 6b? 15w? 23b1 22w1 1w? 8b 4,0 0,0 12,00 12,0 2102
8 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 27w1 2b? 9w0 21b1 20w1 4b? 7w 4,0 0,0 11,00 12,5 2146
9 IM Tuka Oleg 2423 UKR 17b1 3w? 8b1 11w? 1b0 10w? 12b 3,5 0,0 12,75 15,5 2160
10 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 15w1 22b1 4w0 6b0 19w1 9b? 13w 3,5 0,0 10,25 13,5 2100
11 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 28w1 12b? 21w1 9b? 4w? 2b0 14w 3,5 0,0 9,75 13,5 2110
12 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 29b1 11w? 16b1 2w0 13w1 5b0 9w 3,5 0,0 9,25 14,5 2062
13 Mlacnik Franc 2029 SLO 26b1 1w0 14b? 15w1 12b0 20w1 10b 3,5 0,0 9,25 12,5 1995
14 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 5w0 30b1 13w? 20b0 21w1 22b1 11b 3,5 0,0 7,25 10,5 1972
15 I Nistor Mihai 1897 ROU 10b0 18w1 7b? 13b0 23w? 29w1 16b 3,0 0,0 7,25 12,5 1840
16 IM Nizam Rasim 2209 BUL 19b1 4w0 12w0 30b1 26b1 3w0 15w 3,0 0,0 6,00 13,0 1860
17 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 9w0 28b1 29w1 5b0 18w1 6b0 19w 3,0 0,0 6,00 12,5 1876
18 Ilieva Gabriela 1568 BUL 22w0 15b0 28w1 24b1 17b0 25w1 20b 3,0 0,0 6,00 9,5 1885
19 Mlacnik Janez 1857 SLO 16w0 27b1 6w0 29b1 10b0 26w1 17b 3,0 0,0 5,00 10,5 1861
20 I Bursuc Mihai 1929 ROU 1b0 26w? 25b1 14w1 8b0 13b0 18w 2,5 0,0 6,50 13,0 1881
21 Mikulec Martin 1840 SVK 7b? 25w1 11b0 8w0 14b0 -1 24w 2,5 0,0 6,00 13,0 1825
22 Znuderl Matej 2016 SLO 18b1 10w0 31b1 3w? 7b0 14w0 23b 2,5 0,0 5,75 14,0 1815
23 I Carapit Vasile 1758 ROU 3b0 24w1 26b? 7w0 15b? 27w? 22w 2,5 0,0 5,50 11,0 1844
24 I Morariu Ionel 1904 ROU 2w0 23b0 27w? 18w0 -1 30b1 21b 2,5 0,0 4,00 8,5 1613
25 II Iosif Cornel 1766 ROU 6w? 21b0 20w0 27b1 30w? 18b0 29w 2,0 0,0 4,50 9,5 1644
26 I Marchidan Costica 1723 ROU 13w0 20b? 23w? 31b1 16w0 19b0 28w 2,0 0,0 3,00 11,0 1716
27 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 8b0 19w0 24b? 25w0 31w1 23b? -0 2,0 0,0 2,75 9,5 1621
28 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 11b0 17w0 18b0 -1 29w- 31w1 26b 2,0 0,0 2,50 9,5 1069
29 Horbalova Ivana 1282 SVK 12w0 -1 17b0 19w0 28b+ 15b0 25b 2,0 0,0 2,00 11,0 1118
30 Kaliner Arik 1549 ISR 4b0 14w0 -1 16w0 25b? 24w0 31b 1,5 0,0 2,00 10,5 1570
31 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 5b0 22w0 26w0 27b0 28b0 30w 1,0 0,0 0,50 9,0 1063


Резултати за 7. Кръг на 2016/10/10 в 15.30

1 2 CM Grigorchuk Sergey 2284 5 0 - 1 4? FM Wassin Sergej 2277 3
2 10 Shepelev Igor 2046 4? 0 - 1 4? Olivera Gutierrez Albert 1998 14
3 9 Akman Adi 2067 4 ? - ? 4? FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 7
4 12 Kolpakov Vladyslav 2019 4 1 - 0 4 Clemente Llamero Roberto 2173 6
5 15 Zanoletty Garcia David 1988 3? 0 - 1 3? IM Tuka Oleg 2423 1
6 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 3? 1 - 0 3? Mlacnik Franc 2029 11
7 8 Draghici Flutur Gavril 2109 3? 1 - 0 3? Martinez Colomar Alejandro 1804 22
8 5 IM Nizam Rasim 2209 3 1 - 0 3 I Nistor Mihai 1897 19
9 16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 3 ? - ? 3 Mlacnik Janez 1857 20
10 17 I Bursuc Mihai 1929 2? 0 - 1 3 Ilieva Gabriela 1568 28
11 25 I Carapit Vasile 1758 2? 0 - 1 2? Znuderl Matej 2016 13
12 21 Mikulec Martin 1840 2? 1 - 0 2? I Morariu Ionel 1904 18
13 26 I Marchidan Costica 1723 2 0 - 1 2 I Strete Ciprian-Iulian 1793 23
14 24 II Iosif Cornel 1766 2 1 - 0 2 Horbalova Ivana 1282 30
15 31 Crymsky Eliezer 0 1 ? - ? 1? Kaliner Arik 1549 29
16 27 I Tupilusi Tudorel 1660 2 1 свободен

Подробно класиране след кръг 7

1 FM Wassin Sergej 2277 UKR 27b1 4w? 7b? 14b1 5w? 9w1 3b1 2b 5,5 0,0 22,25 22,5 2298
2 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 29w1 13b1 10b1 3w? 9b? 4w? 7b1 1w 5,5 0,0 21,75 22,5 2293
3 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 25w1 19b1 5w1 2b? 6w1 11b? 1w0 10b 5,0 0,0 20,25 22,5 2294
4 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 24w1 1b? 6w0 15b1 25w1 2b? 11w1 5b 5,0 0,0 17,50 19,5 2201
5 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 18b1 31w1 3b0 16w1 1b? 14w1 8b? 4w 5,0 0,0 16,50 20,0 2184
6 IM Tuka Oleg 2423 UKR 16b1 7w? 4b1 9w? 3b0 10w? 14b1 8w 4,5 0,0 18,75 22,0 2188
7 Shepelev Igor 2046 UKR 26w1 6b? 1w? 17b? 8w1 13b1 2w0 9w 4,5 0,0 17,75 22,0 2209
8 Akman Adi 2067 ISR 22b? 11w? 20b1 10w1 7b0 16w1 5w? 6b 4,5 0,0 17,50 20,0 2120
9 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 23w1 14b? 15w1 6b? 2w? 1b0 18w1 7b 4,5 0,0 16,25 20,0 2120
10 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 21w1 17b1 2w0 8b0 20w1 6b? 19w1 3w 4,5 0,0 15,75 19,5 2143
11 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 15w? 8b? 21w? 26b1 17w1 3w? 4b0 19b 4,0 0,0 13,75 19,0 2033
12 Ilieva Gabriela 1568 BUL 17w0 21b0 23w1 27b1 16b0 22w1 25b1 13w 4,0 0,0 10,50 15,0 1941
13 IM Nizam Rasim 2209 BUL 20b1 2w0 14w0 29b1 28b1 7w0 21w1 12b 4,0 0,0 10,00 16,5 1915
14 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 30b1 9w? 13b1 1w0 19w1 5b0 6w0 20b 3,5 0,0 10,75 21,5 2065
15 Mikulec Martin 1840 SVK 11b? 22w1 9b0 4w0 18b0 -1 27w1 17b 3,5 0,0 10,00 17,0 1906
16 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 6w0 23b1 30w1 5b0 12w1 8b0 20w? 18b 3,5 0,0 9,75 19,5 1874
17 Znuderl Matej 2016 SLO 12b1 10w0 31b1 7w? 11b0 18w0 26b1 15w 3,5 0,0 9,75 18,5 1872
18 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 5w0 29b1 19w? 25b0 15w1 17b1 9b0 16w 3,5 0,0 9,75 17,0 1942
19 Mlacnik Franc 2029 SLO 28b1 3w0 18b? 21w1 14b0 25w1 10b0 11w 3,5 0,0 9,25 17,0 1979
20 Mlacnik Janez 1857 SLO 13w0 24b1 8w0 30b1 10b0 28w1 16b? 14w 3,5 0,0 7,25 16,5 1871
21 I Nistor Mihai 1897 ROU 10b0 12w1 11b? 19b0 26w? 30w1 13b0 22w 3,0 0,0 8,25 18,0 1842
22 II Iosif Cornel 1766 ROU 8w? 15b0 25w0 24b1 29w? 12b0 30w1 21b 3,0 0,0 6,50 13,5 1649
23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 9b0 16w0 12b0 -1 30w- 31w1 28b1 24w 3,0 0,0 6,00 14,0 1640
24 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 4b0 20w0 27b? 22w0 31w1 26b? -1 23b 3,0 0,0 5,75 13,0 1621
25 I Bursuc Mihai 1929 ROU 3b0 28w? 22b1 18w1 4b0 19b0 12w0 26w 2,5 0,0 7,50 19,0 1783
26 I Carapit Vasile 1758 ROU 7b0 27w1 28b? 11w0 21b? 24w? 17w0 25b 2,5 0,0 5,75 15,0 1815
27 I Morariu Ionel 1904 ROU 1w0 26b0 24w? 12w0 -1 29b1 15b0 31w 2,5 0,0 4,75 13,5 1582
28 I Marchidan Costica 1723 ROU 19w0 25b? 26w? 31b1 13w0 20b0 23w0 -0 2,0 0,0 3,50 15,0 1656
29 Kaliner Arik 1549 ISR 2b0 18w0 -1 13w0 22b? 27w0 31b? 30b 2,0 0,0 3,50 14,5 1570
30 Horbalova Ivana 1282 SVK 14w0 -1 16b0 20w0 23b+ 21b0 22b0 29w 2,0 0,0 2,00 15,5 1088
31 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 5b0 17w0 28w0 24b0 23b0 29w? 27b 1,5 0,0 1,75 14,0 1410


Резултати за 8 Кръг на 2016/10/11 в 09.30

1 14 Olivera Gutierrez Albert 1998 5? 0 - 1 5? FM Wassin Sergej 2277 3
2 7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 5 ? - ? 5 Kolpakov Vladyslav 2019 12
3 4 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 4? 0 - 1 5 CM Grigorchuk Sergey 2284 2
4 1 IM Tuka Oleg 2423 4? 1 - 0 4? Akman Adi 2067 9
5 10 Shepelev Igor 2046 4? 1 - 0 4? Draghici Flutur Gavril 2109 8
6 28 Ilieva Gabriela 1568 4 0 - 1 4 IM Nizam Rasim 2209 5
7 11 Mlacnik Franc 2029 3? 0 - 1 4 Clemente Llamero Roberto 2173 6
8 13 Znuderl Matej 2016 3? 1 - 0 3? Mikulec Martin 1840 21
9 20 Mlacnik Janez 1857 3? 1 - 0 3? Zanoletty Garcia David 1988 15
10 22 Martinez Colomar Alejandro 1804 3? ? - ? 3? AIM Vaduva Emil-Peter 1931 16
11 19 I Nistor Mihai 1897 3 ? - ? 3 II Iosif Cornel 1766 24
12 23 I Strete Ciprian-Iulian 1793 3 ? - ? 3 I Tupilusi Tudorel 1660 27
13 17 I Bursuc Mihai 1929 2? ? - ? 2? I Carapit Vasile 1758 25
14 18 I Morariu Ionel 1904 2? 1 - 0 1? Crymsky Eliezer 0 31
15 30 Horbalova Ivana 1282 2 0 - 1 2 Kaliner Arik 1549 29
16 26 I Marchidan Costica 1723 2 1 свободен

Подробно класиране след кръг 8

1 FM Wassin Sergej 2277 UKR 25b1 6w? 4b? 19b1 7w? 12w1 2b1 3b1 5w 6,5 0,0 30,75 30,0 2310
2 CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 26w1 20b1 7w1 3b? 5w1 8b? 1w0 11b1 4w 6,0 0,0 27,25 29,5 2341
3 Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 29w1 9b1 11b1 2w? 12b? 6w? 4b1 1w0 7w 5,5 0,0 25,50 31,0 2231
4 Shepelev Igor 2046 UKR 27w1 5b? 1w? 13b? 10w1 9b1 3w0 12w1 2b 5,5 0,0 25,25 29,5 2248
5 IM Tuka Oleg 2423 UKR 17b1 4w? 6b1 12w? 2b0 11w? 19b1 10w1 1b 5,5 0,0 24,75 28,5 2225
6 Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 23w1 1b? 5w0 18b1 26w1 3b? 8w1 7b? 9w 5,5 0,0 22,75 27,5 2194
7 FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 15b1 31w1 2b0 17w1 1b? 19w1 10b? 6w? 3b 5,5 0,0 20,75 27,5 2155
8 Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 18w? 10b? 21w? 27b1 13w1 2w? 6b0 20b1 14w 5,0 0,0 19,50 24,5 2084
9 IM Nizam Rasim 2209 BUL 14b1 3w0 19w0 29b1 28b1 4w0 21w1 16b1 6b 5,0 0,0 17,00 23,5 1923
10 Akman Adi 2067 ISR 22b? 8w? 14b1 11w1 4b0 17w1 7w? 5b0 13w 4,5 0,0 20,00 29,0 2112
11 WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 21w1 13b1 3w0 10b0 14w1 5b? 20w1 2w0 12b 4,5 0,0 18,75 28,0 2114
12 Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 24w1 19b? 18w1 5b? 3w? 1b0 15w1 4b0 11w 4,5 0,0 17,75 27,5 2064
13 Znuderl Matej 2016 SLO 16b1 11w0 31b1 4w? 8b0 15w0 27b1 18w1 10b 4,5 0,0 13,75 23,5 1917
14 Mlacnik Janez 1857 SLO 9w0 23b1 10w0 30b1 11b0 28w1 17b? 19w1 8b 4,5 0,0 12,00 22,0 1929
15 Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 7w0 29b1 20w? 26b0 18w1 13b1 12b0 17w? 16w 4,0 0,0 13,75 22,5 1941
16 Ilieva Gabriela 1568 BUL 13w0 21b0 24w1 25b1 17b0 22w1 26b1 9w0 15b 4,0 0,0 13,00 22,0 1931
17 AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 5w0 24b1 30w1 7b0 16w1 10b0 14w? 15b? 25w 4,0 0,0 12,75 26,0 1865
18 Mikulec Martin 1840 SVK 8b? 22w1 12b0 6w0 15b0 -1 25w1 13b0 20w 3,5 0,0 12,00 24,5 1868
19 Zanoletty Garcia David 1988 ESP 30b1 12w? 9b1 1w0 20w1 7b0 5w0 14b0 24w 3,5 0,0 11,75 28,5 1996
20 Mlacnik Franc 2029 SLO 28b1 2w0 15b? 21w1 19b0 26w1 11b0 8w0 18b 3,5 0,0 11,00 23,5 1960
21 I Nistor Mihai 1897 ROU 11b0 16w1 8b? 20b0 27w? 30w1 9b0 22w? 23b 3,5 0,0 10,75 23,5 1834
22 II Iosif Cornel 1766 ROU 10w? 18b0 26w0 23b1 29w? 16b0 30w1 21b? 28w 3,5 0,0 9,25 19,0 1681
23 I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 6b0 14w0 25b? 22w0 31w1 27b? -1 24b? 21w 3,5 0,0 8,75 20,0 1657
24 I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 12b0 17w0 16b0 -1 30w- 31w1 28b1 23w? 19b 3,5 0,0 8,50 19,0 1649
25 I Morariu Ionel 1904 ROU 1w0 27b0 23w? 16w0 -1 29b1 18b0 31w1 17b 3,5 0,0 8,00 17,5 1582
26 I Bursuc Mihai 1929 ROU 2b0 28w? 22b1 15w1 6b0 20b0 16w0 27w? 29b 3,0 0,0 10,25 23,5 1782
27 I Carapit Vasile 1758 ROU 4b0 25w1 28b? 8w0 21b? 23w? 13w0 26b? -0 3,0 0,0 9,00 22,0 1832
28 I Marchidan Costica 1723 ROU 20w0 26b? 27w? 31b1 9w0 14b0 24w0 -1 22b 3,0 0,0 6,50 19,5 1656
29 Kaliner Arik 1549 ISR 3b0 15w0 -1 9w0 22b? 25w0 31b? 30b1 26w 3,0 0,0 5,75 19,0 1634
30 Horbalova Ivana 1282 SVK 19w0 -1 17b0 14w0 24b+ 21b0 22b0 29w0 31b 2,0 0,0 2,00 20,0 1031
31 Crymsky Eliezer 0 ISR -1 7b0 13w0 28w0 23b0 24b0 29w? 25b0 30w 1,5 0,0 2,25 20,0 1402


Резултати за 9 Кръг на 2016/10/12 в 09.30

1 3  FM Wassin Sergej  2277 6? ? - ? 5? IM Tuka Oleg  2423  1
2 2  CM Grigorchuk Sergey  2284 6 ? - ? 5?  Shepelev Igor  2046  10
3 14   Olivera Gutierrez Albert  1998 5? 1 - 0 5? FM Pribeanu Mihail-Dacian  2125  7
4 12   Kolpakov Vladyslav  2019 5? 1 - 0 5 IM Nizam Rasim  2209  5
5 6   Clemente Llamero Roberto  2173 5 1 - 0 4?  Mlacnik Janez  1857  20
6 8   Draghici Flutur Gavril  2109 4? 1 - 0 4? WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov  2227  4
7 9   Akman Adi  2067 4? 1 - 0 4?  Znuderl Matej  2016  13
8 22   Martinez Colomar Alejandro  1804 4 1 - 0 4  Ilieva Gabriela  1568  28
9 16  AIM Vaduva Emil-Peter  1931 4 ? - ? 3? I Morariu Ionel  1904  18
10 21   Mikulec Martin  1840 3? 0 - 1 3?  Mlacnik Franc  2029  11
11 15   Zanoletty Garcia David  1988 3? + - - 3? I Strete Ciprian-Iulian  1793  23
12 27  I Tupilusi Tudorel  1660 3? ? - ? 3? I Nistor Mihai  1897  19
13 24  II Iosif Cornel  1766 3? ? - ? 3 I Marchidan Costica  1723  26
14 29   Kaliner Arik  1549 3 0 - 1 3 I Bursuc Mihai  1929  17
15 31   Crymsky Eliezer  0 1? 1 - 0 2  Horbalova Ivana  1282  30
16 25  I Carapit Vasile  1758 3 1   свободен


Подробно класиране след 9 кръга

1  FM Wassin Sergej 2277 UKR 25b1 3w? 5b? 14b1 9w? 10w1 2b1 7b1 4w? 7,0 0,0 37,00 39,0 2320
2  CM Grigorchuk Sergey 2284 UKR 20w1 15b1 9w1 7b? 4w1 6b? 1w0 13b1 5w? 6,5 0,0 33,25 38,0 2302
3   Kolpakov Vladyslav 2019 UKR 23w1 1b? 4w0 26b1 20w1 7b? 6w1 9b? 12w1 6,5 0,0 30,50 35,5 2236
4  IM Tuka Oleg 2423 UKR 16b1 5w? 3b1 10w? 2b0 13w? 14b1 8w1 1b? 6,0 0,0 32,00 39,0 2230
5   Shepelev Igor 2046 UKR 21w1 4b? 1w? 17b? 8w1 12b1 7w0 10w1 2b? 6,0 0,0 31,50 38,5 2252
6   Clemente Llamero Roberto 2173 ESP 26w? 8b? 22w? 21b1 17w1 2w? 3b0 15b1 18w1 6,0 0,0 26,50 33,0 2099
7   Olivera Gutierrez Albert 1998 ESP 29w1 12b1 13b1 2w? 10b? 3w? 5b1 1w0 9w 5,5 0,0 27,25 39,5 2231
8   Akman Adi 2067 ISR 24b? 6w? 18b1 13w1 5b0 16w1 9w? 4b0 17w1 5,5 0,0 25,75 35,5 2143
9  FM Pribeanu Mihail-Dacian 2125 ROU 11b1 30w1 2b0 16w1 1b? 14w1 8b? 3w? 7b 5,5 0,0 25,00 37,5 2155
10   Draghici Flutur Gavril 2109 ESP 28w1 14b? 26w1 4b? 7w? 1b0 11w1 5b0 13w1 5,5 0,0 24,25 35,0 2124
11   Martinez Colomar Alejandro 1804 ESP 9w0 29b1 15w? 20b0 26w1 17b1 10b0 16w? 19w1 5,0 0,0 18,50 30,0 1943
12  IM Nizam Rasim 2209 BUL 18b1 7w0 14w0 29b1 27b1 5w0 22w1 19b1 3b0 5,0 0,0 18,00 31,0 1892
13  WIM Zsiltzova-Lisenko Lubov 2227 UKR 22w1 17b1 7w0 8b0 18w1 4b? 15w1 2w0 10b0 4,5 0,0 20,50 36,0 2076
14   Zanoletty Garcia David 1988 ESP 31b1 10w? 12b1 1w0 15w1 9b0 4w0 18b0 28w+ 4,5 0,0 17,25 34,5 1996
15   Mlacnik Franc 2029 SLO 27b1 2w0 11b? 22w1 14b0 20w1 13b0 6w0 26b1 4,5 0,0 16,50 30,5 1985
16  AIM Vaduva Emil-Peter 1931 ROU 4w0 28b1 31w1 9b0 19w1 8b0 18w? 11b? 25w? 4,5 0,0 15,50 32,0 1869
17   Znuderl Matej 2016 SLO 19b1 13w0 30b1 5w? 6b0 11w0 21b1 26w1 8b0 4,5 0,0 15,50 31,5 1892
18   Mlacnik Janez 1857 SLO 12w0 23b1 8w0 31b1 13b0 27w1 16b? 14w1 6b0 4,5 0,0 13,75 30,0 1918
19   Ilieva Gabriela 1568 BUL 17w0 22b0 28w1 25b1 16b0 24w1 20b1 12w0 11b0 4,0 0,0 15,50 30,0 1874
20  I Bursuc Mihai 1929 ROU 2b0 27w? 24b1 11w1 3b0 15b0 19w0 21w? 29b1 4,0 0,0 14,75 30,5 1790
21  I Carapit Vasile 1758 ROU 5b0 25w1 27b? 6w0 22b? 23w? 17w0 20b? -1 4,0 0,0 14,25 28,5 1832
22  I Nistor Mihai 1897 ROU 13b0 19w1 6b? 15b0 21w? 31w1 12b0 24w? 23b? 4,0 0,0 13,50 29,0 1809
23  I Tupilusi Tudorel 1660 ROU 3b0 18w0 25b? 24w0 30w1 21b? -1 28b? 22w? 4,0 0,0 13,00 26,5 1698
24  II Iosif Cornel 1766 ROU 8w? 26b0 20w0 23b1 29w? 19b0 31w1 22b? 27w? 4,0 0,0 12,00 24,0 1681
25  I Morariu Ionel 1904 ROU 1w0 21b0 23w? 19w0 -1 29b1 26b0 30w1 16b? 4,0 0,0 12,00 23,5 1640
26   Mikulec Martin 1840 SVK 6b? 24w1 10b0 3w0 11b0 -1 25w1 17b0 15w0 3,5 0,0 13,50 33,0 1837
27  I Marchidan Costica 1723 ROU 15w0 20b? 21w? 30b1 12w0 18b0 28w0 -1 24b? 3,5 0,0 10,75 27,0 1676
28  I Strete Ciprian-Iulian 1793 ROU 10b0 16w0 19b0 -1 31w- 30w1 27b1 23w? 14b- 3,5 0,0 10,75 26,0 1649
29   Kaliner Arik 1549 ISR 7b0 11w0 -1 12w0 24b? 25w0 30b? 31b1 20w0 3,0 0,0 6,50 26,5 1612
30   Crymsky Eliezer 0 ISR -1 9b0 17w0 27w0 23b0 28b0 29w? 25b0 31w1 2,5 0,0 4,25 25,0 1506
31   Horbalova Ivana 1282 SVK 14w0 -1 16b0 18w0 28b+ 22b0 24b0 29w0 30b0 2,0 0,0 2,00 25,5 1031