Индекс на статията

Първи международен онлине турнир. Дата на провеждане: 27 април - 5 май. Организатор: IBCA. Платформа: freechess.org. Участват 76 състезатели от цял свят по Швейцарска система в 9 кръга. Контрола за игра: 15 минути плюс 12 секунди на ход.

Стартов списък
фамилия, име, страна, рейтинг, потребителско име в freechess.org.

1
FM Babarykin Stanislav 4101898 RUS 2428 magribinets
2
FM Suslov Evgeniy 24149411 RUS 2291 fcspartak
3
IM Meshkov Yuri A. 4107101 RUS 2258 yurmesh
4
CM Ross Chris N 410411 ENG 2200 cnross
5
IM Dukaczewski Piotr 1103520 POL 2180 piotrdukat
6
Figueroa Morales Tomas 3404080 CHI 2093 tomasfigueroa
7
Sorochan Dmitry 24118540 RUS 2023 ellf
8
Stroe Constantin 1245791 ROU 2011 costinro
9
Burdin Igor 44148992 RUS 1992 igorbur
10
Draghici Flutur Gavril 1206508 ESP 1979 gabyy
11
Danilchenko Dmitrij 14162563 UKR 1962 dimdan
12
Wolanski Michal 1137778 POL 1958 wujekwoland
13
Vieru Eugen-Cezar 1223151 ROU 1946 cezarvieru
14
Bjelanovic Mile 963259 SRB 1935 mileb
15
Atanassov Venko 2938928 BUL 1896 venkochess
16
Dima Mihai 1217399 ROU 1832 oldshirov
17
Deville Olivier 624160 FRA 1823 odeville
18
Strete Ciprian-Iulian 1223143 ROU 1772 cipsciprian
19
Martinez Quintero Javier 4479327 COL 1768 yavchess
20
Lopez Jose Luis 110299 ARG 1757 joseluislopez
21
Soundarya Kumar Pradhan 25051822 IND 1746 soundarya
22
Carapit Vasile 1215140 ROU 1741 carapit
23
Curticapean Pavel 1217380 ROU 1728 pavelano
24
Vlad Dumitru 1235508 ROU 1727 suspended game used pc
25
Stoykov Stoyan 2923920 BUL 1716 stoyko
26
Vertogradov Vitaly 24297887 RUS 1712 ascoliloko
27
Bjelanovic Nemanja 14405431 BIH 1709 heisxslavok
28
Aryan Joshi 25007700 IND 1689 aryanj
29
Gasretov Ibrahim 54162378 RUS 1676 estetov
30
Ermakov Maksim 44173202 RUS 1661 komikaoxi
31
Montenegro Juan Carlos 138266 ARG 1636 ajedrezfort
32
Bautista Chiquillo Leidy 4435737 COL 1630 leidybautista
33
Prachurya Kumar Pradhan 25051580 IND 1630 prachurya
34
Marchidan Costica 1222481 ROU 1611 costichess
35
Andras Francisc 1253840 ROU 1598 fsz
36
II Sabau Ioan 1247280 ROU 1597 nelutusabau
37
Ortiz Junco Luis Carlos 4455533 COL 1583 elmiura
38
Khetre Gaurav 25010298 IND 1540 gauravkg
39
Rada Florin-Iulian 1226584 ROU 1528 chessislive
40
Lezcano Reina Isabel 4455614 COL 1489 reinalezcano
41
Vilas Boas Crisolon Terto 2119315 BRA 1488 orangotango
42
Klochko Elizaveta 34493379 RUS 1460 suspended game used pc
43
Ramirez Orlando 4427793 COL 1437 elcafetero
44
Rachita Radu-George 1299484 ROU 1398 radur
45
Couto Januario Pereira Do 2107260 BRA 1387 jcouto
46
Patru Aurel 1235443 ROU 1347 golddy
47
Vignesh R 35084763 IND 1274 vigneshsharon
48
Yeter Orhan 34501657 TUR 1245 ernestorhan
49
Sepulveda Lyda Marcela 4442768 COL 1234 sanabria
50
Viral Trivedi 46621318 IND 1230 trivediyashvivira
51
Vello Pablo 138339 ARG 1135 buentarufi
52
Rajkumar Pakhare 5051231 IND 1130 rajkumarpakhare
53
Gerbasy Valer Mikhailovicy RUS 1112 aksakal
54
Mayank Sharma 25614924 IND 1046 compaqmayank
55
Siddharth Kumar 46626220 IND 1014 siddhkesh
56
Ahin Marat RUS 1001 mariktob
57
Armando Sanchez HON 1001 armandosanchez
58
Balandin Daniil 55627030 RUS 1001 tobolskchess
59
Elkhabou Mohamed Taha TUN 1001 tahachess
60
Gruia Velicu ROU 1001 gruia
61
Igor Metkin RUS 1001 tigrok
62
Ioan Antoniu ROU 1001 tonyioan
63
Jakov Alexander Ivanovch KGZ 1001 amikoj
64
Javier Sequeda Ricardo Pimiento COL 1001 gerineldomarquez
65
Kaparso Clemente Alcahua PER 1001 kaparso
66
Mitrache Marius ROU 1001 mariuscatalin
67
Montalvo Mario ARG 1001 montalvonet
68
Saiyam Shah IND 1001 saiyamkshah
69
Samsonov Pavel RUS 1001 palsan
70
Satyaprakash Shrivastav IND 1001 spspspspsp
71
Tanasa Stefan ROU 1001 tsdc
72
Titenko Nikita RUS 1001 nikitatitenko
73
Zhabarovsky Anatolie KAZ 1001 tobol
74
Goncharov Nikolay 54183537 RUS 1001 gonchar
75
Grib Johannes Willem 14304635 RSA 1001 grippie
76
Lavrov Alexey 34299084 RUS 1001 laval


Крайно подробно класиране след 9 кръга

1
FM Suslov Evgeniy 2291 RUS 58b1 23w1 13b1 22w1 10b? 8w1 2w? 3b1 5b1 8,0 0,0 7 51,0
2
Danilchenko Dmitrij 1962 UKR 53w1 35b1 63w1 19w? 26b? 71w1 1b? 12w1 10b1 7,5 0,0 6 42,0
3
Ermakov Maksim 1661 RUS 26w0 59b1 55w1 15b1 32b1 22w1 10b1 1w0 13b1 7,0 0,0 7 45,5
4
Draghici Flutur Gavril 1979 ESP 68b1 7w1 71b0 23w0 34w1 43b1 42w1 26b1 8w1 7,0 0,0 7 36,5
5
Bjelanovic Mile 1935 SRB 64b1 12w? 26w? 40b1 11w? 28b1 6w1 19b1 1w0 6,5 1,0 5 47,5
6
Lopez Jose Luis 1757 ARG 27b? 20w1 60b1 71w1 19b? 26w1 5b0 13w? 22b1 6,5 0,0 5 42,0
7
Bjelanovic Nemanja 1709 BIH 45w1 4b0 11w0 53b1 25w1 18b1 22b1 10w0 27b1 6,0 0,0 6 45,5
8
IM Dukaczewski Piotr 2180 POL 56w1 24b1 50w1 10w0 13b1 1b0 36w1 71w1 4b0 6,0 0,0 6 42,0
9
Mayank Sharma 1046 IND 15w0 39b1 40w0 54b1 43w0 24b1 35w1 23b1 30w1 6,0 0,0 6 39,0
10
FM Babarykin Stanislav 2428 RUS 47w1 30b1 32w1 8b1 1w? 19b? 3w0 7b1 2w0 6,0 0,0 5 53,0
11
Vignesh R 1274 IND 32b- 45b+ 7b1 17w1 5b? 21w1 19w0 14b+ 12b? 6,0 0,0 5 49,0
12
Aryan Joshi 1689 IND 39w1 5b? 67w1 26b0 31w1 52b1 20w1 2b0 11w? 6,0 0,0 5 46,0
13
Soundarya Kumar Pradhan 1746 IND 59w1 55b1 1w0 34b1 8w0 37b1 23w1 6b? 3w0 5,5 0,0 5 47,5
14
Sorochan Dmitry 2023 RUS 33w1 50b0 54w1 31b1 52w? 20b0 29w1 11w- 40b1 5,5 0,0 5 40,0
15
Dima Mihai 1832 ROU 9b1 71w0 58b1 3w0 33b1 27w1 26b0 42w1 20b? 5,5 0,0 5 38,5
16
Figueroa Morales Tomas 2093 CHI 34b- 61b? 44w1 20w0 38b1 31b0 48w1 50b1 26w1 5,5 0,0 5 38,0
17
Deville Olivier 1823 FRA 61w1 34b0 47w1 11b0 44w1 42b0 28w? 31b1 33w1 5,5 0,0 5 36,0
18
Strete Ciprian-Iulian 1772 ROU 44b0 38w1 51b1 33w1 71b0 7w0 53b1 20w? 32b1 5,5 0,0 5 33,5
19
IM Meshkov Yuri A. 2258 RUS 51w1 40b1 72w1 2b? 6w? 10w? 11b1 5w0 -0 5,5 0,0 4 48,5
20
Marchidan Costica 1611 ROU 60w? 6b0 61w1 16b1 29w1 14w1 12b0 18b? 15w? 5,5 0,0 4 46,0
21
Atanassov Venko 1896 BUL 55w0 57b1 35w1 50b1 28w? 11b0 30w? 37b? 36w1 5,5 0,0 4 38,0
22
Burdin Igor 1992 RUS 37w1 54b1 34w1 1b0 23w1 3b0 7w0 28b1 6w0 5,0 0,0 5 49,5
23
Stoykov Stoyan 1716 BUL 28w1 1b0 53w1 4b1 22b0 41w1 13b0 9w0 46b1 5,0 0,0 5 47,5
24
Andras Francisc 1598 ROU 65b1 8w0 46b0 64w1 41b0 9w0 55b1 57w1 45b1 5,0 0,0 5 34,5
25
Zhabarovsky Anatolie 1001 KAZ 35w- 53b0 49w1 68b+ 7b0 33w0 56b1 62w1 42b1 5,0 0,0 5 32,5
26
Elkhabou Mohamed Taha 1001 TUN 3b1 36w1 5b? 12w1 2w? 6b0 15w1 4w0 16b0 5,0 0,0 4 56,5
27
Balandin Daniil 1001 RUS 6w? 29b1 31w0 67b1 30w1 15b0 40w? 43b1 7w0 5,0 0,0 4 44,0
28
Ioan Antoniu 1001 ROU 23b0 68w1 42b1 36w1 21b? 5w0 17b? 22w0 43w1 5,0 0,0 4 42,0
29
Carapit Vasile 1741 ROU 70b? 27w0 38b1 62w1 20b0 48w1 14b0 41w? 37w1 5,0 0,0 4 40,0
30
Gasretov Ibrahim 1676 RUS 66b1 10w0 64b1 32w? 27b0 60w1 21b? 45w1 9b0 5,0 0,0 4 37,5
31
Montenegro Juan Carlos 1636 ARG 38b? 70w1 27b1 14w0 12b0 16w0 60b1 17w0 44b1 4,5 0,0 4 43,5
32
Vieru Eugen-Cezar 1946 ROU 11w+ 42w1 10b0 30b? 3w0 40b0 38w1 34b1 18w0 4,5 0,0 4 43,5
33
Couto Januario Pereira Do 1387 BRA 14b0 73w+ 43w1 18b0 15w0 25b1 50w? 52b+ 17b0 4,5 0,0 4 42,0
34
Rachita Radu-George 1398 ROU 16w+ 17w1 22b0 13w0 4b0 57w1 41b? 32w0 51b1 4,5 0,0 4 41,5
35
Khetre Gaurav 1540 IND 25b+ 2w0 21b0 57w0 55b1 46w1 9b0 49w1 41b? 4,5 0,0 4 41,5
36
Curticapean Pavel 1728 ROU 49w1 26b0 37w1 28b0 45w1 50b1 8b0 40w? 21b0 4,5 0,0 4 40,5
37
Yeter Orhan 1245 TUR 22b0 41w1 36b0 39w1 62b1 13w0 51b1 21w? 29b0 4,5 0,0 4 38,5
38
Lavrov Alexey 1001 RUS 31w? 18b0 29w0 61b1 16w0 62w1 32b0 54b1 50w1 4,5 0,0 4 36,5
39
Titenko Nikita 1001 RUS 12b0 9w0 66b+ 37b0 68w+ 53w0 58b1 51w? 52b+ 4,5 0,0 4 34,0
40
Prachurya Kumar Pradhan 1630 IND 69b+ 19w0 9b1 5w0 48b? 32w1 27b? 36b? 14w0 4,5 0,0 3 46,0
41
Tanasa Stefan 1001 ROU 54w0 37b0 59w1 56b1 24w1 23b0 34w? 29b? 35w? 4,5 0,0 3 36,5
42
Bautista Chiquillo Leidy 1630 COL 75w1 32b0 28w0 55b+ 57b1 17w1 4b0 15b0 25w0 4,0 0,0 4 42,0
43
Vertogradov Vitaly 1712 RUS 46b0 48w1 33b0 60w1 9b1 4w0 49b1 27w0 28b0 4,0 0,0 4 41,0
44
Ahin Marat 1001 RUS 18w1 72b0 16b0 58w1 17b0 51w0 54b1 47w1 31w0 4,0 0,0 4 37,0
45
Javier Sequeda Ricardo Pimiento 1001 COL 7b0 11w- 73w+ 51w1 36b0 56w1 47b1 30b0 24w0 4,0 0,0 4 37,0
46
Jakov Alexander Ivanovch 1001 KGZ 43w1 67b0 24w1 52b0 50w0 35b0 61b1 53w1 23w0 4,0 0,0 4 34,5
47
Rada Florin-Iulian 1528 ROU 10b0 66w1 17b0 48w0 65b+ 64b1 45w0 44b0 60w1 4,0 0,0 4 33,5
48
Igor Metkin 1001 RUS 72w0 43b0 65w1 47b1 40w? 29b0 16b0 60w? 53b1 4,0 0,0 3 33,0
49
Gruia Velicu 1001 ROU 36b0 58w0 25b0 -1 61w1 68b1 43w0 35b0 62w1 4,0 0,0 3 30,0
50
II Sabau Ioan 1597 ROU 73w+ 14w1 8b0 21w0 46b1 36w0 33b? 16w0 38b0 3,5 0,0 3 44,0
51
Vilas Boas Crisolon Terto 1488 BRA 19b0 69w+ 18w0 45b0 59w1 44b1 37w0 39b? 34w0 3,5 0,0 3 37,5
52
Martinez Quintero Javier 1768 COL 57w1 63b- 56b1 46w1 14b? 12w0 71b0 33w- 39w- 3,5 0,0 3 37,0
53
Viral Trivedi 1230 IND 2b0 25w1 23b0 7w0 58b+ 39b1 18w0 46b0 48w0 3,0 0,0 3 43,0
54
Ortiz Junco Luis Carlos 1583 COL 41b1 22w0 14b0 9w0 64b- 59b1 44w0 38w0 65b1 3,0 0,0 3 39,0
55
Gerbasy Valer Mikhailovicy 1112 RUS 21b1 13w0 3b0 42w- 35w0 65b1 24w0 61b0 66w1 3,0 0,0 3 38,5
56
Ramirez Orlando 1437 COL 8b0 65w+ 52w0 41w0 66b+ 45b0 25w0 59b1 57b- 3,0 0,0 3 38,0
57
Armando Sanchez 1001 HON 52b0 21w0 69b+ 35b1 42w0 34b0 64w1 24b0 56w- 3,0 0,0 3 35,5
58
Lezcano Reina Isabel 1489 COL 1w0 49b1 15w0 44b0 53w- 66w+ 39w0 64b0 61w+ 3,0 0,0 3 34,0
59
Goncharov Nikolay 1001 RUS 13b0 3w0 41b0 69w1 51b0 54w0 66b1 56w0 64w1 3,0 0,0 3 33,5
60
Saiyam Shah 1001 IND 20b? 62w1 6w0 43b0 67w1 30b0 31w0 48b? 47b0 3,0 0,0 2 39,0
61
Siddharth Kumar 1014 IND 17b0 16w? 20b0 38w0 49b0 69w+ 46w0 55w1 58b- 2,5 0,0 2 38,0
62
Patru Aurel 1347 ROU 67w? 60b0 70w1 29b0 37w0 38b0 65w1 25b0 49b0 2,5 0,0 2 34,5
63
Vello Pablo 1135 ARG 74w+ 52w+ 2b0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 2,0 0,0 2 41,5
64
Rajkumar Pakhare 1130 IND 5w0 75b1 30w0 24b0 54w+ 47w0 57b0 58w0 59b0 2,0 0,0 2 35,0
65
Samsonov Pavel 1001 RUS 24w0 56b- 48b0 75w+ 47w- 55w0 62b0 69w+ 54w0 2,0 0,0 2 31,0
66
Kaparso Clemente Alcahua 1001 PER 30w0 47b0 39w- 70b+ 56w- 58b- 59w0 68b+ 55b0 2,0 0,0 2 30,5
67
Stroe Constantin 2011 ROU 62b? 46w1 12b0 27w0 60b0 -0 -0 -0 -0 1,5 0,0 1 33,5
68
Sepulveda Lyda Marcela 1234 COL 4w0 28b0 75w+ 25w- 39b- 49w0 69b0 66w- -0 1,0 0,0 1 35,0
69
Montalvo Mario 1001 ARG 40w- 51b- 57w- 59b0 -1 61b- 68w0 65b- -0 1,0 0,0 0 29,0
70
Grib Johannes Willem 1001 RSA 29w? 31b0 62b0 66w- -0 -0 -0 -0 -0 0,5 0,0 0 28,5
71
Klochko Elizaveta 1460 RUS 76w0 15b0 4w0 6b0 18w0 2b0 52w0 8b0 -0 0,0 0,0 0 47,5
72
Vlad Dumitru 1727 ROU 48b0 44w0 19b0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0 27,5
73
Satyaprakash Shrivastav 1001 IND 50b- 33b- 45b- -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0 27,0
74
Wolanski Michal 1958 POL 63b- 76b0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0 26,0
75
Mitrache Marius 1001 ROU 42b0 64w0 68b- 65b- -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0 22,5
76
CM Ross Chris N 2200 ENG 71b0 74w0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 0,0 0 22,0


Крайно класиране след 9 кръга

1 2
FM Suslov Evgeniy RUS 2291 fcspartak 8,0 0,0 7 51,0
2 11
Danilchenko Dmitrij UKR 1962 dimdan 7,5 0,0 6 42,0
3 30
Ermakov Maksim RUS 1661 komikaoxi 7,0 0,0 7 45,5
4 10
Draghici Flutur Gavril ESP 1979 gabyy 7,0 0,0 7 36,5
5 14
Bjelanovic Mile SRB 1935 mileb 6,5 1,0 5 47,5
6 20
Lopez Jose Luis ARG 1757 joseluislopez 6,5 0,0 5 42,0
7 27
Bjelanovic Nemanja BIH 1709 heisxslavok 6,0 0,0 6 45,5
8 5
IM Dukaczewski Piotr POL 2180 piotrdukat 6,0 0,0 6 42,0
9 54
Mayank Sharma IND 1046 compaqmayank 6,0 0,0 6 39,0
10 1
FM Babarykin Stanislav RUS 2428 magribinets 6,0 0,0 5 53,0
11 47
Vignesh R IND 1274 vigneshsharon 6,0 0,0 5 49,0
12 28
Aryan Joshi IND 1689 aryanj 6,0 0,0 5 46,0
13 21
Soundarya Kumar Pradhan IND 1746 soundarya 5,5 0,0 5 47,5
14 7
Sorochan Dmitry RUS 2023 ellf 5,5 0,0 5 40,0
15 16
Dima Mihai ROU 1832 oldshirov 5,5 0,0 5 38,5
16 6
Figueroa Morales Tomas CHI 2093 tomasfigueroa 5,5 0,0 5 38,0
17 17
Deville Olivier FRA 1823 odeville 5,5 0,0 5 36,0
18 18
Strete Ciprian-Iulian ROU 1772 cipsciprian 5,5 0,0 5 33,5
19 3
IM Meshkov Yuri A. RUS 2258 yurmesh 5,5 0,0 4 48,5
20 34
Marchidan Costica ROU 1611 costichess 5,5 0,0 4 46,0
21 15
Atanassov Venko BUL 1896 venkochess 5,5 0,0 4 38,0
22 9
Burdin Igor RUS 1992 igorbur 5,0 0,0 5 49,5
23 25
Stoykov Stoyan BUL 1716 stoyko 5,0 0,0 5 47,5
24 35
Andras Francisc ROU 1598 fsz 5,0 0,0 5 34,5
25 73
Zhabarovsky Anatolie KAZ 1001 tobol 5,0 0,0 5 32,5
26 59
Elkhabou Mohamed Taha TUN 1001 tahachess 5,0 0,0 4 56,5
27 58
Balandin Daniil RUS 1001 tobolskchess 5,0 0,0 4 44,0
28 62
Ioan Antoniu ROU 1001 tonyioan 5,0 0,0 4 42,0
29 22
Carapit Vasile ROU 1741 carapit 5,0 0,0 4 40,0
30 29
Gasretov Ibrahim RUS 1676 estetov 5,0 0,0 4 37,5
31 31
Montenegro Juan Carlos ARG 1636 ajedrezfort 4,5 0,0 4 43,5
32 13
Vieru Eugen-Cezar ROU 1946 cezarvieru 4,5 0,0 4 43,5
33 45
Couto Januario Pereira Do BRA 1387 jcouto 4,5 0,0 4 42,0
34 44
Rachita Radu-George ROU 1398 radur 4,5 0,0 4 41,5
35 38
Khetre Gaurav IND 1540 gauravkg 4,5 0,0 4 41,5
36 23
Curticapean Pavel ROU 1728 pavelano 4,5 0,0 4 40,5
37 48
Yeter Orhan TUR 1245 ernestorhan 4,5 0,0 4 38,5
38 76
Lavrov Alexey RUS 1001 laval 4,5 0,0 4 36,5
39 72
Titenko Nikita RUS 1001 nikitatitenko 4,5 0,0 4 34,0
40 33
Prachurya Kumar Pradhan IND 1630 prachurya 4,5 0,0 3 46,0
41 71
Tanasa Stefan ROU 1001 tsdc 4,5 0,0 3 36,5
42 32
Bautista Chiquillo Leidy COL 1630 leidybautista 4,0 0,0 4 42,0
43 26
Vertogradov Vitaly RUS 1712 ascoliloko 4,0 0,0 4 41,0
44 56
Ahin Marat RUS 1001 mariktob 4,0 0,0 4 37,0
45 64
Javier Sequeda Ricardo Pimiento COL 1001 gerineldomarquez 4,0 0,0 4 37,0
46 63
Jakov Alexander Ivanovch KGZ 1001 amikoj 4,0 0,0 4 34,5
47 39
Rada Florin-Iulian ROU 1528 chessislive 4,0 0,0 4 33,5
48 61
Igor Metkin RUS 1001 tigrok 4,0 0,0 3 33,0
49 60
Gruia Velicu ROU 1001 gruia 4,0 0,0 3 30,0
50 36
II Sabau Ioan ROU 1597 nelutusabau 3,5 0,0 3 44,0
51 41
Vilas Boas Crisolon Terto BRA 1488 orangotango 3,5 0,0 3 37,5
52 19
Martinez Quintero Javier COL 1768 yavchess 3,5 0,0 3 37,0
53 50
Viral Trivedi IND 1230 trivediyashvivira 3,0 0,0 3 43,0
54 37
Ortiz Junco Luis Carlos COL 1583 elmiura 3,0 0,0 3 39,0
55 53
Gerbasy Valer Mikhailovicy RUS 1112 aksakal 3,0 0,0 3 38,5
56 43
Ramirez Orlando COL 1437 elcafetero 3,0 0,0 3 38,0
57 57
Armando Sanchez HON 1001 armandosanchez 3,0 0,0 3 35,5
58 40
Lezcano Reina Isabel COL 1489 reinalezcano 3,0 0,0 3 34,0
59 74
Goncharov Nikolay RUS 1001 gonchar 3,0 0,0 3 33,5
60 68
Saiyam Shah IND 1001 saiyamkshah 3,0 0,0 2 39,0
61 55
Siddharth Kumar IND 1014 siddhkesh 2,5 0,0 2 38,0
62 46
Patru Aurel ROU 1347 golddy 2,5 0,0 2 34,5
63 51
Vello Pablo ARG 1135 buentarufi 2,0 0,0 2 41,5
64 52
Rajkumar Pakhare IND 1130 rajkumarpakhare 2,0 0,0 2 35,0
65 69
Samsonov Pavel RUS 1001 palsan 2,0 0,0 2 31,0
66 65
Kaparso Clemente Alcahua PER 1001 kaparso 2,0 0,0 2 30,5
67 8
Stroe Constantin ROU 2011 costinro 1,5 0,0 1 33,5
68 49
Sepulveda Lyda Marcela COL 1234 sanabria 1,0 0,0 1 35,0
69 67
Montalvo Mario ARG 1001 montalvonet 1,0 0,0 0 29,0
70 75
Grib Johannes Willem RSA 1001 grippie 0,5 0,0 0 28,5
71 42
Klochko Elizaveta RUS 1460 suspended game used pc 0,0 0,0 0 47,5
72 24
Vlad Dumitru ROU 1727 suspended game used pc 0,0 0,0 0 27,5
73 70
Satyaprakash Shrivastav IND 1001 spspspspsp 0,0 0,0 0 27,0
74 12
Wolanski Michal POL 1958 wujekwoland 0,0 0,0 0 26,0
75 66
Mitrache Marius ROU 1001 mariuscatalin 0,0 0,0 0 22,5
76 4
CM Ross Chris N ENG 2200 cnross 0,0 0,0 0 22,0