Индекс на статията

Дрезден-2015: Второ световно отборно първенство за хора с физически увреждания. 17-25 октомври. Участват 12 отбора. Провежда се през година в Дрезден.

Партии за изтегляне

 

Крайно отборно класиране:

 

Отбор, средно ело, точки.
Индивидуално класиране, име, фамилия, ело, точки.

ibca (С увредено зрение), deaf iccd (С увреден слух), ipca (С опорно-двигателни проблеми).

1. Russia IBCA 2375  22
1. Alexey Smirnov 2446 6
2. Stanislav Babarykin 2369 5.5
5. Yuri A. Meshkov 2351 5.5
8. Alexey Pakhomov 2335 5

2. Ukraine 2253  19
6. Igor Yarmonov 2375 5.5
7. Sergej Wassin 2290 5
10. Vladimir N. Kovalenko 2068 4.5
18. Sergey Grigorchuk 2278 4
3. Russia IPCA 2242  18

3. Stanislav Mikheev 2296 5.5
12. Chamal Gedgafov 2243 4.5
16. Dmitrij Scerbin 2368 4.5
30. Sergey Tsapalin 2060 3.5
4. Poland IBCA 2192  16.5
9. Piotr Dukaczewski 2261 4.5
13. Jacek Stachanczyk 2240 4.5
19. Ryszard Suder 2128 4
27. Marek Mackowiak 2140 3.5
5. Poland Deaf 2044  15.5

11. Tomasz Miozga 1995 4.5
25. Krzysztof Checiak 2102 4
26. Marcin Chojnowski 2015 3.5
29. Jerzy Strzelecki 2063 3.5
6. Russia Deaf 2153  15.5
15. Aleksander Gerasimov 2189 4.5
23. Viktor Varezhkin 2267 4
33. Olga Gerasimova 2058 3.5
39. Viktor V. Kononov 2096 3.5
7. Hungary 2049  15
14. Balazs Mate 2121 4.5
31. Adam Wirth 1964 3.5
32. Ferenc Frink 2123 3.5
35. Zoltan Raibl 1987 3.5
8. Dresdner GSV 1961  12
36. Michael Grunder 1999 3.5
41. Stefan Krause 1926 3
45. Rainer Hoffmann 2048 3
51. Wolfgang Krabbe 1869 2.5
9. IV IPCA 1816  12
17. Aleksandra Aleksandrova 1931 4.5
46. Marina Kaydanovich 1831 3
54. Marina Karpova 1781 2.5
60. Malgorzata Napierala 1722 2
10. III IPCA 1919  11.5
22. Jamal Messalla 2057 4
28. Marc Tillmann 2039 3.5
56. Viktor Strekalovski 1939 2
58. Jurgen Koenig 1640 2
11. Germany IPCA 1890  11.5
21. Raphael Zimmer 1985 4
37. Daniel Flock 1867 3.5
55. Marko Sponheim 2024 2
59. Lutz Krajinski 1683 2
12. V IPCA 1562  9.5
49. Katharina Kohnen  3
50. Manuela Mekus 1628 2.5
53. Shailesh Nerlikar 1479 2.5
62. Snehit Saraf 1579 1.5